Logopeda w gabinecie Apsik!

W naszym gabinecie dbamy o pełen zakres zdrowia i rozwoju Twojego dziecka. Dlatego z dumą prezentujemy naszą nową usługę — terapia logopedyczna!

Umów wizytę

Dlaczego Terapia Logopedyczna jest ważna?


Rozwój mowy i komunikacji to kluczowy element dzieciństwa. Wczesna interwencja w przypadku ewentualnych trudności z mową i językiem może znacząco poprawić jakość życia Twojego dziecka. Nasz doświadczony logopeda jest gotów pomóc w rozwoju umiejętności komunikacyjnych i zapewnić wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne.

WizytaCena
Diagnoza / konsultacja logopedyczna - 50/60 min150,00 zł
Terapia logopedyczna 30 min.100,00 zł
Terapia logopedyczna
45 min
120,00 zł
Opinia pisemna150,00 zł

Jakie trudności mogą być rozwiązywane przez terapię logopedyczną?


Nasza terapia logopedyczna jest odpowiednia dla dzieci w różnym wieku i może pomóc w przypadku takich problemów jak:

- Opóźniony rozwój mowy
- Trudności w wymowie dźwięków
- Zaburzenia płynności mowy (jąkanie)
- Trudności w rozumieniu i wyrażaniu myśli
- Zaburzenia głosu
- Zaburzenia językowe


Logopeda

Dlaczego wybrać nasz gabinet?

Doświadczony Logopeda - nasz zespół składa się z doświadczonych logopedów, którzy są gotowi pomóc Twojemu dziecku osiągnąć sukces w komunikacji.
Dostosowane Szkolenia - każdy program terapii jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i umiejętności dziecka.
Wsparcie Rodziców - współpracujemy ściśle z rodzicami, aby zapewnić kontynuację nauki i wsparcie w domowym środowisku.
Przyjazna Atmosfera - tworzymy przyjazną i komfortową atmosferę, aby dzieci czuły się swobodnie i zmotywowane do nauki.
Wszechstronne Usługi - oprócz terapii logopedycznej oferujemy również inne usługi pediatryczne, takie jak badania lekarskie i porady dotyczące rozwoju dziecka.

pediatra lublin

Jak się Zapisać?

Zapisy do logopedy są teraz dostępne. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby umówić się na wizytę i omówić potrzeby Twojego dziecka. Chcemy pomóc Twojemu dziecku rozwijać się i osiągać sukcesy w komunikacji.

Daj swojemu dziecku szansę na lepszą przyszłość dzięki terapii logopedycznej. Zadzwoń już teraz, a nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i umówią termin wizyty!

Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas komfortowo i bezpiecznie. Indywidualne podejście i przystosowane dla dzieci pomieszczenia i gabinety pomogą Twojemu dziecku zmniejszyć stres związany z wizytą u lekarza logopedy.

logopeda

Nasz specjalista: Sylwia Danielak

Nazywam się Sylwia Danielak, praca z dziećmi zawsze była moim marzeniem i do tej pory sprawia mi dużo satysfakcji. Z wykształcenia jestem pedagogiem, logopedą, neurologopedą. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w państwowej poradni psychologiczno-pedagogicznej, jak również w placówkach prywatnych zajmujących się prowadzeniem terapii dla dzieci z zakresu WWR.

Stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę, poprzez udział w licznych konferencjach, szkoleniach, webinarach, studiując fachową literaturę. Ukończyłam m.in., szkolenia: „Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych dzieci z autyzmem”, „Kształtowanie umiejętności komunikacyjnych i rozwój mowy”, „Diagnoza funkcjonalna dziecka z zaburzeniami rozwoju”, „Trening karmienia logopedycznego od podstaw”, „Niemowlak u logopedy. Diagnoza. Zabawa i wczesna stymulacja” i wiele innych.

W procesie terapii bardzo ważne jest dla mnie nawiązywanie jak najlepszych relacji z małymi pacjentami, aby była ona dla nich przyjemnością i zabawą, co daje lepsze efekty terapeutyczne!

Cennik Lokalizacja 📞Zadzwoń