Fizjoterapia dziecięca

Fizjoterapia dziecięca Lublin. Jeśli potrzebujesz dobrego fizjoterapeuty dla swojego dziecka w Lublinie i okolicach, to zachęcam Cię do skorzystania z usług gabinetu Apsik.

Umów wizytę

fizjoterapia dziecięca Lublin

fizjoterapia Lublin

Fizjoterapeuta Lublin

Fizjoterapeuci Lublin

Kompleksowa fizjoterapia

Oferujemy indywidualne podejście. Zawsze dostosowujemy terapię do unikalnych potrzeb Twojego dziecka. Zajmujemy się wspieraniem rozwoju ruchowego, motorycznego i funkcjonalnego najmłodszych. Wykorzystujemy m.in. bodźce sensoryczne do stymulowania rozwoju. Skuteczna rehabilitacja dziecięca, przeprowadzana przez doświadczonego fizjoterapeutę to klucz do zdrowia Twojego dziecka.

Rodzaj badaniaCena
Fizjoterapia dorosłych
Wizyta fizjoterapeutyczna (ok. 50 minut)

- mobilizacja
- masaż leczniczy lub relaksacyjny
- masaż z igłowaniem w czasie zabiegu
150 zł
Tejpowanie (w zależności od wielkości aplikacji)20 - 30 zł
Kobido 75min200 zł
Fizjoterapia dzieci
Wizyta terapeutyczna (45min)150 zł

Z jakimi problemami można się do nas zgłosić:


- ocena rozwoju psychomotorycznego
- opóźnienie rozwoju psychomotorycznego
- instruktaż pielęgnacji i wspierania prawidłowego rozwoju
- wcześniactwo
- obniżone / wzmożone napięcie mięśniowe
- asymetria ułożeniowa
- wady postawy
- zaburzenia chodu
- kręcz szyi
- mózgowe porażenie dziecięce
- choroby genetyczne
- zaburzenia koordynacji i zborności ruchowej

Fizjoterapia Lublin

Fizjoterapia dziecięca

Fizjoterapeuta dziecięcy Ewelina Tymińska, to specjalista przyjmujący naszych małych pacjentów.

pediatra lublin

Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas komfortowo i bezpiecznie. Indywidualne podejście i przystosowane dla dzieci pomieszczenia i gabinety pomogą Twojemu dziecku zmniejszyć stres związany z wizytą u lekarza pediatry.

Fizjoterapia dziecięca Lublin - Ewelina Tymińska

Fizjoterapia dla dzieci

Nazywam się Ewelina Tymińska. Podążając za swoim marzeniem, jakim jest praca z dziećmi, ukończyłam studia magisterskie z fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, pracując z najmłodszymi pacjentami z nieprawidłowościami wieku rozwojowego, także na oddziałach intensywnej terapii, kardiologii, noworodków i niemowląt. Staram się na bieżąco aktualizować i poszerzać swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT Bobath, ukończyłam między innymi kinesjology taping, Zoga w pediatrii — rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, szkolenia dr Joanny Surowińskiej: Ontogeneza motoryczna z odruchami, idiopatyczny chód na palcach, moje dziecko nie siedzi. Poza tym kurs integracji sensorycznej I stopnia terapię ręki, masaż Shantala, szkolenia z prawidłowego rozwoju i pielęgnacji dziecka w pierwszym roku życia. I na tym nie poprzestaję.
W swoją pracę wkładam całe serce, a postępy moich pacjentów dają mi ogromną satysfakcję. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Ignasia i Tosi, którzy również zostawiają istotny ślad w moim doświadczeniu, pokazując mi potrzeby dzieci, a jako mama mogę lepiej rozumieć troskę rodziców.

Fizjoterapia dziecięca Lublin

Cennik Lokalizacja 📞Zadzwoń