Położna

Położna Lublin - Dbając o kompleksową opiekę nad najmłodszymi pacjentami, z przyjemnością prezentujemy nowe usługi położnej, które dodatkowo wzbogacą naszą ofertę opieki nad dziećmi.

Umów wizytę

położna

apsik położnictwo

Lublin położna

Położna Lublin

Wsparcie położnej

Doświadczona położna jest gotowa wspierać rodziny od samego początku. Udziela fachowych porad dotyczących ciąży, przygotowania do porodu, a także pierwszych dni życia maluszka.

położna Lublin

Rodzaj wizytyCena
Konsultacje z położną
Poporodowa - dotycząca czasu bezpośrednio
po wypisie ze szpitala.
45 min. w gabinecie200zł
60-80 min. z dojazdem – w domu pacjenta280zł
Laktacyjna - w czasie gdy pojawiają się problemy z ilością pokarmu,
techniką karmienia, fizjologicznymi
i patologicznymi zmianami
w przebiegu laktacji – 30 min.
200zł
Noworodkowa - gdy pielęgnacja ciała, kikuta pępowinowego stwarza rodzicom problem. Gdy fizjologiczna żółtaczka przedłuża się . Gdy pojawiają się, problemy trawienne, kolki, bóle brzuszka – 30 min.150zł
Ginekologiczno-pielęgnacyjna, gdy pojawia się problem z infekcją intymną, gdy trzeba usunąć szwy po cięciu cesarskim, gdy blizna po nacięciu krocza albo powłok skórnych nie goi się prawidłowo – 30 min.
170zł

Jakie wsparcie i konsultacje zapewniamy?

  • Poporodowa - dotycząca czasu bezpośrednio po wypisie ze szpitala. Patronaż położnej jest szczególnie ważny podczas połogu.
  • Laktacyjna - w czasie gdy pojawiają się problemy z ilością pokarmu, techniką karmienia, fizjologicznymii patologicznymi zmianami w przebiegu laktacji.
  • Noworodkowa - gdy pielęgnacja ciała, kikuta pępowinowego stwarza rodzicom problem. Gdy fizjologiczna żółtaczka rzedłuża się. Gdy pojawiają sie problemy trawienne, kolki, bóle brzuszka.
  • Ginekologiczno-pielęgnacyjna - gdy pojawia się problem z infekcją intymną, gdy trzeba usunąć szwy po cięciu cesarskim, gdy blizna po nacięciu krocza albo powłok skórnych nie goi się prawidłowo.

wsparcie położnej Lublin

Położna Iwona Kurzyna

Położna Iwona Kurzyna - położna, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, neonatologicznego i rehabilitacji okołoporodowej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Prof. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. Od 23 lat w zawodzie położnej, praca głównie z mamą dzieckiem w szpitalu na oddziale noworodków i wcześniaków oraz w środowisku domowym.

"Kompleksowa opieka nad kobietą i dzieckiem - to charakteryzuje moją codzienną pracę którą traktuję też jako pasję i mobilizuje mnie do ciągłego uaktualniania i doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności."

Skontaktuj się z nami! Chcemy być częścią Twojej drogi rodzicielstwa, oferując profesjonalne i troskliwe wsparcie. Zadzwoń lub umów się na wizytę, aby dowiedzieć się więcej o naszych nowych usługach położnej. Dziękujemy za zaufanie!

Cennik Lokalizacja 📞Zadzwoń